Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sviadnov - koníci

14. 4. 2012
I když počasí nebylo nejlepší, rozhodl jsem se skočit si vyzkoušet po delší době cvaknout skákající koníky. Jen tak pro radost  . Jel jsem pracovně kolem, tak proč ne.
Bohužel jsem přijel o něco později a spoléhal jsem na rozvrh, který byl vyvěšen na netu. Chtěl jsem zkusit vyfotit koníky ve skoku přes překážku 110cm. Trošku jsem se zakecal s kamarádkou o objektivu, který chce koupit, a když jsem se zeptal, kdy se to bude skákat, dozvěděl jsem se, že právě doskákali . O hodinu dřív, pak má člověk něco plánovat.
 
 
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 Obrazek

 Raději bych sice fotil skákajícího geparda nebo lva, případně jinou chlupatinu, ale co nadělám, toho se tady v okolí asi nedočkám .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your photopetruska.cz

(Latonyahen, 24. 3. 2018 11:29)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

:)

(Tereza, 7. 8. 2012 17:31)

Náááádhera, asi si taky koupím Canon, protože ty fotky jsou jak z jiného světa, na to se tak krásně kouká! Vážně fotíte parádně, díky Vám mám krásnou fotku ze závodů (jak teď byly v Hrabové) i když jsme poslední překážku neskočili (koníkovi se nelíbila, tak štycl) :)

:-)

(lichoočko, 15. 4. 2012 10:02)

Moooc pěkné Jardo.