Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zuzka a Hani v podzimních barvách

5. 11. 2011

Stromy se krásně zbarvily do teplých barev, které jsou umocněny svitem slunce. Dopoledne jsme vyrazili s Hani na průzkum terénu. Po návratu jsme se pochlubili mamince barevným obrázkem a absolvovali školení, že si Hani mohla obléct něco čistého . Maminka neví, že při offroad aktivitách člověk čistý nezůstane .

Obrazek

 

Odpoledne se Hani rozhodla protáhnout Keňu.

Obrazek

Obrazek

 

Zuzka chtěla fotku se stuhou. Chvíli mi trvalo přesvědčit ji, že nejhezčí to bude venku s pozadím krajinky. Nakonec se nechala ukecat . Stuha ji poslouchala na slovo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Při pohledu na barevné stromy v pozadí se mi před očima začal vykreslovat obraz "Zuzka ve skoku".

Myšlenka rychle doháněla akci. Zbývalo jej už jen přemístit z myšlenky na čip zrcadlovky.

Nadšeně jsem tento nápad přednesl Zuzce a nesetkal se s pochopením. Vyposlechl jsem si, že baletky skáčou jen na pódiu. Byly to nervy, ale nakonec jsem ji přesvědčil k akci .

Obrazek

 

Vyposlechl jsem si, že si zvrtla kotník, protože trávník není rovný a další skoky se konat nebudou! Což o to, kotník se zahojí, ale to krásně barevné listí nebude čekat .

Po zhlédnutí obrázku jsem byl sám se sebou spokojen a musel jsem se pochválit. Tušil jsem, že nikdo jiný to stejně neudělá . Už aby byly data z karty přetaženy v PC a zobrazeny na velkém monitoru. Obavy z neostré Zuzky na obrázku byly k mé velké radosti neoprávněné.

Poté co viděla obrázek Zuzka, opovrhla mým dílem a prohlásila, že tam vypadá jako letadlo . Opět vše špatně, ale nevadí, mi se to líbí .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář