Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eli, velká šedá myš

12. 7. 2010

Eli, aby jsme se dobrali skutečnosti, je původně Eliška. Koupili jsme ji jako holku, ale záhy se ukázalo, že je to holka s "koulema"  a tak z ní vznikl Eliáš . Spokojeně bydlí v kleci a nechává se rozmazlovat svou paničkou. Vycvičil ji dokonale, takový malý terorista. Nemusí nic, dostane vše .

Obrazek

Zvířátko je to velmi zvědavé. Zajímá se o každý pohyb kolem něj.

 

Obrazek

Svítilo sluníčko a lákalo mě vyfotit Eliho venku na kamínku. Panička by na jedné straně pěknou fotku svého Eliáška chtěla, na druhé straně má obavy, že její velmi poslušné zvířátko veme roha . Nakonec po chvilce přesvědčování byl vytažen Eli ze své klece a položen na kamínek před keřik. Nejdřív se bál, nemá rád, když ho něco píchá do tlapiček.

Obrazek

Brzy se však rozkoukal.

Obrazek

Chvíli pak ještě zkoumal okolí.

Obrazek

A pak bez výstrahy vystřelil na další průzkum po širším okolí .

Obrazek

Nevěděl jsem, co mám dělat dřív, jestli fotit a nebo nahánět tu velkou šedou myš . Bylo mi jasné, že jestli zdrhne, tak to nerozdýchám . Nakonec se ho podařilo odchytnout na útěku kolem chalupy.

Mám ještě jednu představu jak ho vyfotit, ale nevím, jestli mi bude k tomuto účelu zapůjčen . Eli po návratu do klece hodně dlouho pil, nějak ho to zmohlo, pak se vyvrátil na bok a šel spokojeně spát. Předtím se ještě velmi důkladně vykoupal v písku a důkladné očistil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Barča, 18. 11. 2012 15:44)

Moc krásné nejen fotky, ale i činčilka :)